Перейти до головного змісту

Курси підвищення кваліфікації учителів інформатики, які викладають у початковій школі


Курси підвищення кваліфікації учителів інформатики за дистанційною формою навчання спрямовані на підвищення науково-теоретичного, методичного, загальнокультурного рівня вчителів інформатики, які викладають у початковій школі, на вдосконалення соціально-гуманітарної, професійної та фахової підготовки.

Про курси

На курсах підвищення кваліфікації висвітлюються основні актуальні проблеми, вивчення яких сприяє підвищенню фахової майстерності вчителя, удосконаленню навчально-виховного процесу. Курс складається з 3-х модулів: соціально-гуманітарного, професійного та фахового, які складаються з питань предметно-наукової та методичної підготовки, спецкурсів. Цей модуль передбачає цілеспрямовану роботу із вдосконалення професійної компетентності вчителів, що викладають інформатику, задоволення їх освітніх потреб. Увага приділяється науково-методичним та практичним питанням викладання інформатики, методиці викладання інформатики за новим Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти, питанням з психології та педагогічної культури, соціально-педагогічної підтримки розвитку обдарованих дітей, актуальним питанням інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах.

В фаховому модулі особлива увага приділяється формуванню у педагогів інформаційної культури та ІКТ компетентності на рівнях поглиблення й створення знань. Розглядаються питання використання інформаційних систем та застосування web-сервісів в освітньому процесі, створення освітніх електронних ресурсів засобами MS Office та сервісів Інтернет, організовано практичні заняття з основ програмування в середовищі Lazarus.

Графік занять

05 вересня 2019р.;

26 вересня 2019р.;

07 жовтня 2019р.;

08 жовтня 2019р.;

06 листопада 2019р.;

22 листопада 2019р.

Куратор

Course Staff Image #1

Удовенко Наталія Іванівна

Методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО.

Поширені запитання

Яким браузером краще користуватися?

Платформа OpenedX гарно працює з усіма версіями браузерів Chrome, Firefox, Safari, та з Internet Explorer версії 9 або вище.

Де знайти графіки курсів підвищення кваліфікації?

Подивіться тут План-графік КПК

Як вибрати тематику випускної роботи, реферату або творчого проекту?

Подивіться тут Тематика робіт

Зареєструватися на курс