Перейти до головного змісту

Курси підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів


Мета курсів – розширити знання та вдосконалити професійні вміння бібліотекарів щодо бібліотечно-інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах.

Про курси

Навчальний план курсів підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів за дистанційною формою навчання розроблено на основі Законів України «Про освіту», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», Концепції Нової української школи, Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, Листа МОН України «Про деякі питання щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році» від 27.07.2017 № 1/9-413, Концепції інформатизації бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів, Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу.

Курс складається з таких модулів: соціально-гуманітарний, професійний, фаховий, організаційно-контрольний та модуль самостійної роботи.

Методист

Course Staff Image #1

Проніна Олена Владиславівна

Методист кафедри управління освітою з питань викладання предметів духовно-морального спрямування.

Контакти: elenaloippo@gmail.com

Поширені запитання

Яким браузером краще користуватися?

Платформа OpenedX гарно працює з усіма версіями браузерів Chrome, Firefox, Safari, та з Internet Explorer версії 9 або вище.

Де знайти графіки курсів підвищення кваліфікації?

Подивіться тут План-графік КПК

Як вибрати тематику випускної роботи, реферату або творчого проекту?

Подивіться тут Тематика робіт

Зареєструватися на курс