Перейти до головного змісту

Курси підвищення кваліфікації учителів трудового навчання та предмета «Технології»


Метою курсів підвищення кваліфікації є підготовка вчителя трудового навчання до реалізації змісту нового Державного стандарту, нових програм, науково-методичне та матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу, а також оволодіння методикою викладання предмета в умовах переходу на новий зміст і структуру.

Про курси

Діяльність учителя в умовах технологічної освіти має бути чітко структурованою та спланованою, тому особлива увага приділяється «Фаховому модулю», який передбачає розкриття найбільш важливих питань теорії і методики викладання трудового навчання. Акцент у роботі переноситься на розвиток творчого і критичного мислення, уміння працювати з інформаційними джерелами, різними видами проектно-технологічної документації. Слухачам пропонуються спецкурси, які є логічним доповненням актуальних проблем, розглянути у модулі з фахової підготовки.

Кожен слухач протягом навчального періоду виконує творчу випускну роботу / (творчий проект), які дають можливість виявити науково-методичний рівень підготовки педагогів. Тематика робіт охоплює основні напрямки діяльності вчителя трудового навчання дозволяє кожному слухачу узагальнити власний досвід роботи з окремої проблеми.

Requirements

Add information about the skills and knowledge students need to take this course.

Куратор

Course Staff Image #1

Рачок Оксана Леонідівна

Методист кафедри педагогіки та психології; трудового навчання.

Коло наукових інтересів: психологічний супровід обдарованої дитини в закладах освіти; забезпечення психологічної підтримки учасників навчально-виховного процесу в умовах надзвичайних ситуацій.

Поширені запитання

Яким браузером краще користуватися?

Платформа OpenedX гарно працює з усіма версіями браузерів Chrome, Firefox, Safari, та з Internet Explorer версії 9 або вище.

Де знайти графіки курсів підвищення кваліфікації?

Your answer would be displayed here.

Де знайти вимоги до оформлення робіт?

Your answer would be displayed here.

Як вибрати тематику випускної роботи, реферату або творчого проекту?

Your answer would be displayed here.

Зареєструватися на курс