Перейти до головного змісту

Курси підвищення кваліфікації учителів інформатики


Курси підвищення кваліфікації учителів інформатики за дистанційною формою навчання спрямовані на підвищення науково-теоретичного, методичного, загальнокультурного рівня вчителів інформатики, на вдосконалення соціально-гуманітарної, професійної та фахової підготовки.

Про курси

На курсах підвищення кваліфікації висвітлюються основні актуальні проблеми, вивчення яких сприяє підвищенню фахової майстерності вчителя, удосконаленню навчально-виховного процесу. Курс складається з 3-х модулів: соціально-гуманітарного, професійного та фахового, які складаються з питань предметно-наукової та методичної підготовки, спецкурсів. Цей модуль передбачає цілеспрямовану роботу із вдосконалення професійної компетентності вчителів, що викладають інформатику, задоволення їх освітніх потреб. Увага приділяється науково-методичним та практичним питанням викладання інформатики, методиці викладання інформатики за новим Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти, питанням з психології та педагогічної культури, соціально-педагогічної підтримки розвитку обдарованих дітей, актуальним питанням інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах.

В фаховому модулі особлива увага приділяється формуванню у педагогів інформаційної культури та ІКТ компетентності на рівнях поглиблення й створення знань. Розглядаються питання використання інформаційних систем та застосування web-сервісів в освітньому процесі, створення освітніх електронних ресурсів засобами MS Office та сервісів Інтернет, організовано практичні заняття з основ програмування в середовищі Lazarus.

Requirements

Add information about the skills and knowledge students need to take this course.

Куратор

Course Staff Image #1

Удовенко Наталія Іванівна

Методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО.

Course Staff Image #2

Staff Member #2

Biography of instructor/staff member #2

Поширені запитання

Яким браузером краще користуватися?

Платформа OpenedX гарно працює з усіма версіями браузерів Chrome, Firefox, Safari, та з Internet Explorer версії 9 або вище.

Де знайти графіки курсів підвищення кваліфікації?

Your answer would be displayed here.

Де знайти вимоги до оформлення робіт?

Your answer would be displayed here.

Як вибрати тематику випускної роботи, реферату або творчого проекту?

Your answer would be displayed here.

Зареєструватися на курс