Перейти до головного змісту

Курси підвищення кваліфікації учителів фізичної культури


Метою курсової підготовки вчителів фізичної культури є сприяння науково-теоретичному осмисленню слухачами завдань, закономірностей і основних напрямків діяльності вчителя фізичної культури, ознайомлення з психолого-педагогічними аспектами та новими формами, методами й засобами фізичного виховання, методикою викладання окремих варіативних модулів.

Про курси

Навчальний план курсів підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури за дистанційною формою навчання складений у відповідності до Законів України «Про загальну середню освіту», «Про фізичну культуру і спорт», Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти й інших нормативних документів та максимально співвідноситься з новим змістом фізичного виховання учнівської молоді: реалізацією компетентнісного підходу у навчально-виховному процесі.

Кожен слухач протягом навчального періоду виконує творчу випускну роботу (творчий проект) за тематикою, яка охоплює всі основні напрямки діяльності вчителя фізичної культури, що дозволяє узагальнити власний досвід роботи з окремої проблеми.

Requirements

Add information about the skills and knowledge students need to take this course.

Куратор

Course Staff Image #1

Малашенко Геннадій Вікторович

Методист із фізичної культури та предмета “Захист Вітчизни”.

Поширені запитання

Яким браузером краще користуватися?

Платформа OpenedX гарно працює з усіма версіями браузерів Chrome, Firefox, Safari, та з Internet Explorer версії 9 або вище.

Де знайти графіки курсів підвищення кваліфікації?

Your answer would be displayed here.

Де знайти вимоги до оформлення робіт?

Your answer would be displayed here.

Як вибрати тематику випускної роботи, реферату або творчого проекту?

Your answer would be displayed here.

Зареєструватися на курс