Перейти до головного змісту

Курси підвищення кваліфкації вихователів закладів дошкільної освіти


В курсі будуть розкриті основні напрями освітньої роботи в закладі дошкільної освіти. Ви зможете переосмислити традиційні функції педагогічної діяльності, реалізувати прогресивні ідеї з розвитку дошкільної освіти.

Про курси

Громадянське виховання сприяє формуванню свідомого громадянина, патріота, професіонала, тобто людину з притаманними особистісними якостями й рисами характеру, світоглядом і способом мислення, почуттями, вчинками та поведінкою, спрямованими на саморозвиток та розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні. Найважливішим, самобутнім і неповторним періодом у становленні особистості є дитинство. В цей час формується оцінка дитиною свого “Я”, яка є регулятором її моральної поведінки, лежить в основі знань про свої права та обов’язки, на ній ґрунтуються такі почуття, як відповідальність, сором, провина, совість тощо. Тому, саме в цей період потрібно починати підготовку дитини до життя, приділяючи увагу громадянському вихованню.

Виховання громадянських якостей у дошкільників передбачене Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні. Пропонуємо розкрити для слухачів курсів підвищення кваліфікації основні напрями освітньої роботи в закладі дошкільної освіти, переосмислити традиційні функції педагогічної діяльності, реалізувати прогресивні ідеї з розвитку дошкільної освіти в напрямку Формування основ громадянської свідомості дітей дошкільного віку в системі роботи закладу дошкільної освіти, враховуючи світові тенденції пошуку шляхів оновлення, осучаснення педагогічної діяльності. ph tags.

Requirements

Add information about the skills and knowledge students need to take this course.

Куратор

Course Staff Image #1

Чумак Наталія Олександрівна

Методист із дошкільної освіти. Коло наукових інтересів: проблеми сучасної дошкільної освіти.

Поширені запитання

Яким браузером краще користуватися?

Платформа OpenedX гарно працює з усіма версіями браузерів Chrome, Firefox, Safari, та з Internet Explorer версії 9 або вище.

Де знайти графіки курсів підвищення кваліфікації?

Your answer would be displayed here.

Де знайти вимоги до оформлення робіт?

Your answer would be displayed here.

Як вибрати тематику випускної роботи, реферату або творчого проекту?

Your answer would be displayed here.

Зареєструватися на курс